Skřečoňské dny 22.6.2019

24.06.2019 18:20

Celé sobotní odpoledne 22.6.2019 patřila zahrada SDH všem, ktří s námi společně oslavili 90-ti leté výročí založení místní organizace SDH Bohumín-Skřečoň. Ještě před tím, než se veřejnost přišla podívat na techniku, pobavit se, zatančit a hlavně dobře najíst a napít, proběhl v prostoru místní organizace PZKO slavnostní oběd spolu se starostou města Bohumín a starosty místních organizací SDH. Při této příležitosti starosta města Bohumín, p. ing Vícha předal starostovi našeho sboru finanční dar a sošku sv. Floriána, která bude umístěna ve vnitřních prostorách naší zbrojnice. Za tyto dary městu děkujeme. Na odpoledne jsme pro děti připravili atrakce a bohatý animační program. K poslechu a tanci nám hrála živá kapela a na závěr byl odpálen slavnostní ohňostroj. To vše by se nám nepovedlo, nebýt štědrých sponzorů, za což jim ještě jednou děkujeme.

Zde foto : Akce